Folkar İzmir Cup'ta cumartesi eğlencesi için korta çıkan Younes El Aynaoui ve Mansur Bahrami, korttaki iki bin seyirciye ve televizyon başındaki seyircilere keyifli anlar yaşattı. Tenisin sihirbazı olarak bilinen İran kökenli Fransız raket Bahrami ve dört kez slam çeyrek finalisti Younes El Aynaoui, kortta eski milli futbolcu Ümit Davala ve müzisyen Behzat Gerçeker ile takım oluşturdu.

 Her ikisi de Türkiye Senyör Milli Takımı'na girecek seviyede oyuncu olan Davala ile Gerçeker, bu ilginç gösteri maçında çok iyi iş çıkardı. El Aynaoui ile takım oluşturan Davala, kafa vuruşuyla aldığı puan dışında file önünde etkili olurken, Bahrami'nin her tarafa koşturduğu Gerçeker de zaman zaman geri çizgiden puan getiren vuruşlar yaptı.

Maçın en konuşkan ismi, her zamanki gibi Mansur Bahrami oldu. Tribündeki seyircilerden, hakeme, Ümit Davala'ya kadar herkese laf yetiştiren ünlü tenis şovmeni, elinde tuttuğu altı topla yaptığı servis şovuyla büyük alkış aldı. 

5-5'lik skorun ardından tie-break'in oynandığı karşılaşmayı, maç tie-break'i 10/6 ile önde tamamlayan El Aynaoui ve Davala kazandı.

Şovmenler, maç sonunda seyirciden büyük ilgi görürken, minik tenisseverler Bahrami'den imza almak için birbirleriyle yarıştı.